Üç Kuruş Dizisi Başrol Oyuncusu Yüzünden Erken Final Yapıyor! Üç Kuruş Dizisindeki Olayın Perde Arkası Ortaya Çıktı

Üç Kuruş Dizisi Başrol Oyuncusu Yüzünden Erken Final Yapıyor! Üç Kuruş Dizisindeki Olayın Perde Arkası Ortaya Çıktı

Üç Kuruş'un yeni bölümünde Uraz Kaygılaroğlu yok mu? Dizinin başarılı oyuncusu sette yaşanan problemden sonra herkesi üzdü. Show TV dizisinin final yapacağı belirtildi. Kartal karakteri diziden ayrılacak mı? Dizinin devamı için üç ihtimal bulunuyor. İşte Üç Kuruş'taki detaylar...

Show TV'de yayınlanan Üç Kuruş dizisinde yaşananlar herkesi şok etti. Çünkü Uraz Kaygılaroğlu bir anda seti terk etti ve çalışmak istemedi. Ünlü oyuncunun böyle bir harekette bulunduğu iddia ediliyor. Ayrıca dizinin yoğunluğundan ötürü bunu yaptığı da belirtildi. Dizi temposuna daha fazla dayanamadığı için çalışmak istemedi. Daha sonra bir şekilde ikna edildi ve dizi çekimleri kaldığı yerden devam etti. Kartal karakterinin ayrılması izleyicileri üzecektir.

Kartal Diziden Ayrılacak mı?

Uraz Kaygılaroğlu'nun hayat verdiği Kartal karakteri diziden her an ayrılabilir. Ona göre bir son yazılır ise hikaye büyük oranda değiştirilecektir. Fakat bir yandan da Show TV dizisinde böyle bir şeyin yaşanmayacağı düşünülüyor. Efe ile Kartal ilişkisi dizi bitene kadar devam etmeli.

Üç Kuruş Final Yapar mı?

Üç Kuruş dizisi için final kararı verilebilir. Bu nedenle dizide neler yaşanacağını yakından takip edeceğiz. Eğer Uraz Kaygılaroğlu ile yürünmeyeceği düşünülür ise dizi final yapar ve yayın hayatına veda eder. Reytinglerin düzelmesi beklenirken bu gelişme ile birlikte izlenmeler iyice sekteye uğrayabilir.