Tuzak Reytingleri Yükselmeye Başladı! TV8 Dizisinden Son Umut!

Tuzak Reytingleri Yükselmeye Başladı! TV8 Dizisinden Son Umut!

Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu'nun oynadığı Tuzak dizisi reytinglerinde neler yaşanıyor? Güncel gelişmelerle birlikte çeşitli detaylara değinilecek. Sevilen yapımda bizleri nelerin beklediği de yanıtlanacak. İşte TV8 dizisi Tuzak'taki son durum ve reyting mesajı...

Tuzak dizisi ile ilgili bu gelişme dikkat çekiyor. İzleyicilerin yakından izlediği bu dizide öyle gelişmeler yaşandı ki duyunca şok olacaksınız. Çünkü dizide reytingler baya düşmüştü. Son haftayla birlikte yükselmeye başladı. Öte yandan bizleri başka neler bekliyor? Dizide yaşanan olaylarla birlikte artık reytinglerde ilk 10'daki sıralamasını koruması da dikkat çekti.

Tuzak'ta Ne Oluyor?

Tuzak dizisine tam olarak ne yaşandığı merak ediliyor. Gelinen noktada izleyicilerin severek takip ettiği dizinin Total, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde daha iyi sonuçlar aldığı görülmeye başlandı. Dolayısıyla Tuzak dizisindeki bu detay şaşırttı. Son bölümde yaşananlar gündem oldu:

"Ailesinin ihanetini öğrenen Çınar yıkılır ve ailesine hesap sorar. Fakat öğreneceği tek ihanet bu değildir... Çocukları elinden alınan Ceren ve Çınar ise daha da yakınlaşır.

Tuzak, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda  bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesidir. Yıllarca en ince detayına kadar çalışılarak yapılan yıkıcı intikam planının karşısında ise düşmanın zeki ve güçlü kızı olacaktır… Kimin kimi Tuzak’a düşüreceği ise bir bilmeceye dönüşecektir.."