Teşkilat Dizisinde Zehra'nın Durumu Ağır! Zehra Diziye Veda mı Ediyor?

Teşkilat Dizisinde Zehra'nın Durumu Ağır! Zehra Diziye Veda mı Ediyor?

TRT 1'de ekrana gelen Teşkilat'ta bizleri nelerin beklediği soruluyor. Öyle ki güncel gelişmelerle beraber çeşitli detaylar da tek tek ortaya çıktı. Son zamanlara damgasını vuran dizide izleyiciler Zehra'yı çok merak etti. Çünkü başına gelenler hiç de normal şeyler değil.

TRT 1 dizisi Teşkilat'ın yeni bölümüyle birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Dolayısıyla gelinen noktada bilinmeyenler de yanıt buluyor. Teşkilat'ta Zehra ile ilgili de bilinmeyenler açıklanacak. Ömer Zehra'yı kurtarabilecek mi merak edildi.

Dizide Şok Eden Anlar!

Teşkilat dizisinde Ömer'in plan değiştirmesi ekibin kaderini etkileyebilir. Öte yandan Zehra'nın zorda kaldığı durumdan nasıl kurtulacağı soruluyor. Bu noktada bizleri nelerin beklediğini sizlere iletiyor olacağız.

Teşkilat 66. Bölüm'de Olanlar

"Ömer’in yaptığı hamle ile operasyon şekil değiştirmek zorunda kalır. Planını adım adım yürüten Hartley, amacına ulaşmak üzeredir. Mühimmatları ele geçirmekten başka çaresi olmayan Ömer ve Zehra, sahada zamana karşı tehlikeli ve soluksuz bir mücadele verir. Hartley’nin şüphesini üzerine çeken Ömer, deşifre olmanın kıyısına sürükleneceği bir sınava girmek zorunda kalır. Bu sınav sonucunda Hartley’in talebi Ömer’e hayatının şokunu yaşatır. Efkar ve Korkut’un her şeyi bitirmek için yaptıkları hamle, büyük bir savaşın fitilini ateşler. Teşkilat’ta tansiyon iyice yükselip ipler gerilirken, Zehra’nın ekibi deşifre eden kişinin peşine düşmesi büyük değişimlere yol açacaktır!"