Sadakatsiz Dizisinde Asya'nın Başına Gelmeyen Kalmadı! Asya Bir Düşman Daha Edindi!

Sadakatsiz Dizisinde Asya'nın Başına Gelmeyen Kalmadı! Asya Bir Düşman Daha Edindi!

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Sadakatsiz dizisi çarşamba ekranlarına damga vurmaya devam ediyor. Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in başrollerinde yer aldığı dizinin ilk sezonu başarılı geçti. İkinci sezonda da çok iyi çıkış yakalayan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde neler olacağı da merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Sadakatsiz dizisinin ikinci sezonunda hikâyeye Berkay Ateş dahil oldu. Yetenekli oyuncu dizide Aras karakterine hayat verdi. Fakat bu karakterin dizide yeterince etkili olamamasının ardından senaristler Sadakatsiz dizisini daha fazla heyecan katmak için Aras’ın sonradan ortaya çıkan eşi Leyla ile heyecanı yükseltmeyi amaçladı. Leyla karakterine hayat veren Aslı Orcan dizinin temposuna arttırmak için Sadakatsiz dizisini çok güçlü bir şekilde giriş yaptı.

Aslı Orcan, Sadakatsiz dizisindeki dengeleri değiştirecek!

Dizide Asya ve Aras arasında yaşanan yakınlaşma aynı zamanda dizi hayranlarının senaristlere tepkisini de ortaya çıkardı. İzleyiciler Asya'nın bu şekilde davranmasından dolayı de rahatsızlık duyduklarını belirtti. Hatta kimi izleyici Asya'nın Derin’in düştüğü pozisyona düştüğünü de iddia etti. Derin, Asya evli iken eşini ayarttı. Şu an ise Asya bilmeden de olsa evli bir erkek ile görününce izleyiciler çıldırdı. Bundan dolayı Sadakatsiz dizisinin senaristleri hikâyeyi toplamak adına Aslı Orcan’ı kadroya dahil etti. Leyla karakteri dizinin yeni bölümünde ön plana çıkacak.

Leyla, Aras için Asya ile karşı karşıya gelecek!

Asya karşı savaşacak olan Leyla kocası Aras’ı kaptırmamak için elinden gelen her şeyi yapacak. Aras’ın başka planları ise tüm dengeleri değiştirecek. Asya'nın kalbini kazanmak için harekete geçen Aras elinden gelen her şeyi yapacak. Asya ise Aras’a tüm kapılarını kapattı. Aras’ın yalanların ortaya çıkmasının ardından Asya yeni bir karar aldı. Bu durumu fırsat bilen Volkan ise Asya'yı hiç yalnız bırakmadı. Aras, Asya kendini affettirmeye çalışsa da hayal kırıklığı ile karşı karşıya kaldı. Dizi severler ikilinin nasıl düze çıkacağını merak ediyor. Aslı Orcan’ın Sadakatsiz dizisine katılmasının ardından heyecan daha da arttı. Dizi severler Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor. Sadakatsiz dizisi 24 Kasım Çarşamba günü Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.