Oktay Kaynarca Hayranlarına Üzücü Haberi Verdi! Oktay Kaynarca Resmen Rest Çekti!

Oktay Kaynarca Hayranlarına Üzücü Haberi Verdi! Oktay Kaynarca Resmen Rest Çekti!

Kurtlar Vadisi dizisinde milyonlarca kişiye hitap eden yetenekli oyuncu Oktay Kaynarca’dan açıklama gecikmedi. Bunun ardından Süleyman Çakır karakteri ise gündemdeki yerini hâlâ koruyor. Oktay Kaynarca seneler önce bu karaktere hayat vermiş olsa da sosyal medyada etkileşim hâlâ devam ediyor. İşte haberin tüm detayları...

İzleyiciler sosyal medya üzerinden Süleyman Çakır karakterine dair söz ve fotoğraf paylaşarak, özlemlerini sık sık dile getiriyor. Ayrıca yetenekli oyuncu Oktay Kaynarca da bu karakteri canlandıran oyuncu olduğu için gündemden düşmeyen isimler arasında yer alıyor. Bunun dışında yetenekli oyuncu Oktay Kaynarca’nın yeniden bu karakter ile bir şekilde izleyicilerle buluşabileceğine dair söylentiler gündeme geldi. Dizi severler Oktay Kaynarca’nın Süleyman Çakır karakterine bürünüp ekranlara gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

Süleyman Çakır geri mi dönüyor?

İzleyiciler Süleyman Çakır karakteri hakkında merak ettikleri sorunları sosyal medyada paylaştı. Dizi severler Oktay Kaynarca’nın tekrardan Süleyman Çakır karakteri ile ekranlara dönüp dönmeyeceğini sorguluyor. Hayranlarının bu sorularını yanıtlayan Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi isimli diziye tekrar dönüp dönmeyeceğine dair bilgi de verdi. Kurtlar Vadisi isimli diziye geri dönmeyeceğini söyleyen Oktay Kaynarca, bu iddiaları mantık çerçevesinde olamadığını da savundu. Ardından başka bir projede yer alacağına dair soruları da yanıtsız bırakan yetenekli oyuncu, iddiaları yalanlayarak gündeme geldi.

Oktay Kaynarca bütün iddiaları yalanladı

Yalan haberleri kendisinin de okuduğunu dile getiren Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır karakteri ile ekranlara gelmeyeceğini sözlerine ekledi. Ardından Süleyman Çakır karakterinin geriye dönmesiyle ilgili yasal bir çerçeveye sahip olmadığını da belirtti. Açıklamalarına devam eden Oktay Kaynarca, bunu yapacak olan kişilerin bu haklara sahip olan kişiler olduğunu vurguladı. Bir başka proje ile uğradığını ve o karakter hakkında bilgi sahibi olmadığını dile getirdi. Yetenekli oyuncu Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır karakteri ile ilgili herhangi bir bilgi bilmediğini ve bu sürecin içinde olamadığını belirterek sözlerine son verdi.