Masumlar Apartmanı 21. Bölümde Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı 21. Bölümde Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı her hafta yayınlanan bölümlerinde heyecan dolu bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yeni bölümde neler bekliyor detaylar haberimizde.

Masumlar Apartmanı 20. Bölümde: Eve yerleşir yerleşmez birbiri ardına sıralanan katı kurallarla karşılaşan ve neler olup bittiğini anlamakta zorluk çeken İnci imtihanın en büyüğünü yaşadı. Masumlar Apartmanı son bölümde Safiye pek razı gelmese de sırf Han’ın iyiliği için İnci’yi eve almak zorunda kaldı. Safiye İnci’ye yaptıklarıyla adeta kök söktürdü kısacası burnundan fitil fitil getirdi her şeyi. Zincirleri kırmaya çalışan Safiye’nin bir ilke imza atması mümkün mü? Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı Çıktımı ve Ne zaman? Bütün detaylar yazımızda yer alacak.

Masumlar Apartmanında son bölümde; Han ailesi ile beraber aynı evde yaşama kararına ilk etapta onay vermemesine rağmen sevdiği adamın hatırı için olumlu ve başka ne yapabilirim ki diye düşünen İnci, eve attığı ilk adımdan itibaren Safiye ve Gülben’in gazabına yakalanmıştır. İnci o sıra adeta sabrıyla sınandı. Bundan sonraki süreçte zorlu şeyler yaşayacağının farkında olan İnci bütün olacak şeylere katlanmak zorunda çünkü her şeyi göze alarak o eve girmiş oldu. Dimdik kalabilmek için uğraşlar sarf ederken Safiye’nin üst üste yaptıklarıyla umutları tek tek eksilse de hala ayakta kalacaktır.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Masumlar Apartmanında yer alan hepsi birbirinden başarılı oyuncular:

Birkan Sokullu (Han Derenoğlu), Farah Zeynep Abdullah (İnci Özdemir/Derenoğlu), Ezgi Mola (Safiye Derenoğlu), Merve Dizdar (Gülben Derenoğlu), Gizem Katmer (Neriman Derenoğlu), Metin Coşkun (Hikmet Derenoğlu), Açelya Devrim Yılhan (Hasibe Derenoğlu), Serpil Gül (Meryem), Tansel Öngel (Naci Ataç), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege Özdemir), Mert Asutay (Haluk Özdemir), Ceren Yüksekkaya (Ela Özdemir), Esra Ruşan (Esra Şafak), Uğur Uzunel (Esat Bilen), Barış Bağcı (Cüneyt)

Masumlar Apartmanı Konusu

Sevilen ve oldukça fazla ilgi gören dizinin konusu: Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı, yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişiyor. İnci yaşadığı kazada Han ile karşılaşır ve büyük sırlarla dolu hikâyenin ilk adımı burada atılır. Han’ın ablası Safiye temizlik hastasıdır. Safiye sürekli temizlik yaparak insanlara bir türlü rahat vermez.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman?

Başarılı ve yetenekli oyuncuların neredeyse hepsini bir arada bulunduran Masumlar Apartmanı 21. Bölümüyle 9 Şubat Salı tarihinde saat 20:00’da TRT1 ekranlarında heyecan ve gerilimin bir an dahi eksik olmayacağı sahnelerle hayranlarını bekliyor!