Güzel Günler Dizisi Sosyal Medyada Sevildi! Ama Reytingler Çok Kötü!

Güzel Günler Dizisi Sosyal Medyada Sevildi! Ama Reytingler Çok Kötü!

Show TV dizisi Güzel Günler'de yaşananlar bir anda gündem oldu. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu dizi hakkında bizleri neler bekliyor? Güncel bilgileri sizlere ileteceğiz. Öte yandan dizinin izlenme oranları sosyal medyada iyice arttı.

Güzel Günler dizisiyle ilgili güncel gelişmeler dikkat çekiyor. Pek çok kişinin yakından takip ettiği detaylara ithafen bizleri neler beklemekte? Son zamanlara damgasını vuran dizide hiç beklenmedik olaylar yaşanacak. Show TV dizisini yakından izliyorsanız sizler de şok olacaksınız.

Güzel Günler Çok Konuşuldu!

Dizinin 4. bölüm fragmanı büyük ses getirdi. Sosyal medyada izlenme sayısını iyice artırmışa benziyor. Dolayısıyla dizideki bu durum bir noktada hayret vericiydi. Sevilen yapıma ilişkin bizleri başka nelerin beklediğini de sizler ile paylaşacağız. Güncel detaylar burada yanıt bulacak.

Güzel Günler'de Neler Oluyor?

Dizinin son bölümünde yaşananlar derlendi:

"Güzel Günler'in 3. Bölümünde; Selma’nın gelişiyle zor durumda kalan Mihran, nişanlısı Alya’ya gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. İstanbul’da umduğunu bulamayan Selma, kardeşiyle ayakta kalabilmenin yollarını arar. Bu sırada arkadaş olduğu Altan’ın başının derde girmesiyle İstanbul’un karanlık yüzüyle tanışır. Evin ortanca kızı Füsun da iki arkadaşa yardım edip, Leylim’i saklamaya çalışırken evin içinde komik bir köşe kapmaca yaşanacaktır. Kıymet bir yandan çocukların peşinde koşarken, bir yandan da Hakim’le yarışabilmek için kendini internette, hiç olmadık bir maceranın içinde bulur."