Duy Beni Dizisinde Oynayan Rabia Soytürk'ün Yeni Dizisi Belli Oldu!

Duy Beni Dizisinde Oynayan Rabia Soytürk'ün Yeni Dizisi Belli Oldu!

Duy Beni dizisi final yaptıktan sonra Rabia Soytürk'ün yeni dizisi merak ediliyordu. Güzel oyuncuya gelen tekliflerle birlikte hangi diziyi tercih ettiği ortaya çıktı. Kanal D'de yayın hayatına başlayacak bir dizide başrol oynayacak.

Duy Beni dizisinde Ekim karakteriyle sergilediği performans ile adından söz ettiren Rabia Soytürk, dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu ile ilgili güncel gelişmeye baktığımızda kendisine çok fazla yerden teklif geldiğini söyleyebiliriz. Öte yandan bizleri başka hangi detaylar bekliyor? Güncel bilgilerle birlikte bilinmeyenlere değineceğiz.

Rabia Soytürk'ten Yeni Proje!

Rabia Soytürk, yeni projesi ile adından söz ettirecek Oyuncudan gelecek bu adım neticesinde bizleri başka nelerin beklediği de yanıt bulacak. Oyuncu, Kanal D'nin yeni dizisi kod adı Mektup'ta oynayacak. Gelen bilgiler doğrultusunda bunları biliyoruz. Öte yandan diziyle ilgili farklı detaylar da ortaya çıkacak.

Duy Beni'den Sonra Ün Kazandı

Rabia Soytürk, Duy Beni dizisiyle büyük bir çıkış yakaladı. Güzel oyuncunun bu kadar ünlenmesi, beraberinde dizi ve film tekliflerini de getirdi. Güncel gelişmelerle birlikte kendisi adına yeni bir detay paylaşıldığı vakit sizlere iletiyor olacağız.