Darmaduman Dizisinde Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz Göklere Çıkarıldı!

Darmaduman Dizisinde Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz Göklere Çıkarıldı!

Darmaduman dizisindeki son dakika gelişmelerini aktarıyoruz. Dizinin başrollerinden Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz, bir anda gündem oldu. ikili hakkında çok güzel ifadelere yer verildi. Fox TV dizisinde oynadıklarından bu yana adlarından söz ettiriyorlar.

Darmaduman dizisine damgasını vuran oyuncular arasında yerini alan Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz, dikkatleri üzerine çekiyor. Öte yandan ikilinin arası gerçek hayatta da oldukça iyi. Hayat verdiği karakterler fazlasıyla dikkat çekmekte. Dizide gerçekten de iyi bir ikili haline geldiler. Her ne kadar Darmaduman reytingleri toparlanma aşamasında olsa da dizinin gidişatına olumlu yönde katkı sunulduğu belirtiliyor.

Dizinin Son Bölümünde Yaşananlar

"Kerem ve Evren’in arabasına yaptığı sürprizle yıkılan Yağız, babasının verdiği cezayla ilk defa alışık olmadığı bir hayat yaşamaya başlar ve Evren’den intikam almak için ant içer. Derin, babasının gelişiyle zor anlar yaşar. Babasının kestiği ceza çok ağırdır. Yardım aradığı bu süreçte Evren’in tepkisiyle sarsılırken, her şeye rağmen Kerem’den gelen yardım eli onu şaşırtır. Hiç sahip olmadığı samimi aile ortamı, koruyup kollayan bir baba figürü ve ne olursa olsun yanında olan Kerem, Derin’de hiç tatmadığı yeni duygular uyandıracaktır. Yağız bir yandan intikam planları yaparken bir yandan da babasından ve Ruhi’den duyduklarıyla allak bullak olur. Aldığı darbelerle sarsılan Evren ve ona ihtiyacı olan ilgiyi verebilecek tek insan olan Ece, unutulmaz ve keyifli bir akşam geçirir fakat gece Ece’nin hiç beklemediği bir şekilde biter ve kolay kolay kapanmayacak izler bırakır. İçinde iyilik olmadığına inandığı tek insanın bambaşka bir tarafına şahitlik eden Ece, insanları çok yanlış değerlendirdiğini fark edecektir."