Benim Adım Melek Dizisi Yeniden Doğuyor! Benim Adım Melek Dizisi Yakında Ekranlarda Olacak!

Benim Adım Melek Dizisi Yeniden Doğuyor! Benim Adım Melek Dizisi Yakında Ekranlarda Olacak!

TRT 1'de ekrana gelmiş olan Benim Adım Melek dizisi yeniden yayınlanıyor. Üstelik bu sefer farklı kanalda olacak. Her gün ekrana gelmesi beklenen dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak edildi. Eğer diziyi baştan izlemek istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Benim Adım Melek ne zaman başlıyor?

Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın başrolde oynadığı Benim Adım Melek dizisi, o dönem çok sevilmişti. Dizinin reyting sıralamalarında da güzel başarılar elde ettiği biliniyor. Ancak birkaç sezon yayınlandıktan sonra aldığı final kararı ile seyircilerini üzdü. Daha sonra başrol oyuncuları farklı projelere geçiş yaptı. Peki Benim  Adım Melek dizisi yeni bölümleri yayınlanacak mı? Yoksa dizisinin tekrar bölümleri mi ekrana gelecek merak ediliyor.

Dizinin Yeni Bölümü Yayınlanacak mı?

Benim  Adım Melek dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Dizinin eski bölümleri Kanal 7'de yayınlanacak. Yani diziyi tekrar izlemek istiyorsanız TRT 1 yerine Kanal 7'yi açmalısınız. Sosyal medya hesabından gelen paylaşımda dizinin yayın tarihi de belirtildi. Peki sevilen yapım ne zaman ekrana gelecek?

Her Gün Kanal 7'de Olacak!

Benim Adım Melek'in birinci bölümünden başlanacak. Dizinin her akşam Kanal 7 ekranlarında olacağı öğrenildi. Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın dizide başrol oynaması Kanal 7 reytinglerini yükseltebilir. Diziyi daha önce izleyenler veya izleme fırsatı bulamayanlar için güzel bir fırsat olarak nitelendirildi.