Baraj Dizisinde Nazım Şoku Yaşanıyor! Nazım Vurularak Diziye Veda Edecek!

Baraj Dizisinde Nazım Şoku Yaşanıyor! Nazım Vurularak Diziye Veda Edecek!

Baraj dizisi 36. bölüm fragmanında ilginç görüntüler ekrana geldi. Dizinin başrol karakteri olan Nazım, vurularak diziye veda edecek. Ayrıca sevilen ismin Tarık ile dostane hareketler sergilemesi de gözden kaçmadı. Dizi ne zaman final yapacak?

Baraj dizisinin finale doğru yaklaştığı çok belli oluyor. Dizide yaşanan olaylar gösteriyor ki bir isim ölerek diziye veda edecek. Başrol karakterlerinden Nazım'ı oldukça zor anlar bekliyor. Nehir'i kurtarmak isteyen Tarık ve Nazım düşmanlıklarını bir kenara bırakmak zorundadır. Tüm yaşananlar finalin kapısını aralayacak. Baraj dizisinde neler oluyor?

Nehir Kayboluyor! 

Nehir'in kaybolması herkes bir araya getirecek. Tarık ve Nazım, onu bulabilmek için birlikte hareket etmek zorundadır. Bu nedenle dizide daha önce görmediğimiz bir beraberlik söz konusu. İzleyiciler bu bölümü heyecanla seyredecek. Baraj dizisinin 36. bölümünde kritik bir sahne daha meydana gelecek.

Nazım Ölecek mi?

Nazım'ın vurulması sonucunda hayatı tehlikeye giriyor. Öyle ki dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Nazım, hayatını kaybedilir. Diziden ayrıldığı takdirde ise birkaç bölüm sonra Baraj dizisinin final yapması gerekir. Çünkü başrol karakterinin diziyle olan bağlantısının kesilmesi senaryoyu tıkayacaktır. Senaryo birkaç bölüm sonra bitecektir.

Baraj Dizisi Final Bölümü Ne Zaman?

Baraj dizisinin Mayıs ayında final yapması bekleniyor. Dizinin reyting sonuçlarına bakıldığında etkili bir performans gösteremediği ortada. İzleyici kitlesini her geçen gün daha da kaybeden Baraj dizisi, final yaparak ekranlara veda edecek. Fox TV'nin Baraj dizisi yerine farklı bir projeyi yayınlayacağı konuşuluyor. Tüm hazırlıklar tamamlandığında yaz aylarında yeni bir dizi görebiliriz. Yaz dizileri de başarı sağlaması taktirde tüm sezon yayında oluyor. Sen Çal Kapımı bu konuda en önemli örneklerden diyebiliriz. Etkileyici bir aşkla başlayan dizinin şu an geldiği konum oldukça başarılı.

Baraj Dizisi Finalde Ne Olacak?

Final bölümünde muhtemelen Nazım veya farklı bir karakterin ölümü ile dizinin sonu gelecek. Ancak gelişmeler gösteriyor ki Nazım bir süre daha hayatta kalarak birkaç bölüm sonra hayatını kaybedebilir. Tüm bu belirsizlikler içerisinde neler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz.