Balkan Ninnisi Bir İlke Adım Attı! Hiç Deneyimi Olmayan Oyuncuyu Oynattı!

Balkan Ninnisi Bir İlke Adım Attı! Hiç Deneyimi Olmayan Oyuncuyu Oynattı!

Balkan Ninnisi'nin güzel oyuncusundan gelen açıklama dikkatleri üzerine çekti. Kendisi öyle şeyler söyledi ki şok etkisi yarattı. TRT 1 dizisinin ilk deneyimi olduğunu söyleyen 16 yaşındaki genç isim, önemli açıklamaları ile fark yarattı.

Balkan Ninnisi'nde oynayan Benu Şahin, yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Aralık ayında 16 yaşına basacak olan oyuncu hakkında neler biliyoruz? TRT 1 dizisinin seçmelerine katıldıktan sonra dizide oynamaya hak kazanan oyuncu, farkını ortaya koydu. İlk dizi deneyimiyle birlikte adından söz ettirmeyi başardı.

Küçüklük Hayaliydi

Benu Şahin yaptığı açıklamada “Küçüklüğümden beri en büyük hayalim oyunculuktu. Üsküp’te TRT dizisinin çekileceğini öğrendiğimde hemen başvuruda bulundum ve yapılan seçmelere katıldım. O heyecanı hayatım boyunca unutmayacağım. Sonra beni beğendiklerini ve Maria rolünü canlandıracağımı söylediler. Böylece Balkan Ninnisi öyküm başladı…” ifadesine yer verdi.

Oyunculukta Zorlandığını Söyledi

Öte yandan Benu Şahin yaptığı açıklamada oyunculuk konusunda zorlandığını da ifade etti. Açıklamasında “Biraz zorlansam da çok güzel bir meslek. Sürekli yeni şeyler öğreniyorum ve bu çok hoşuma gidiyor. Onun dışında spor her zaman hayatımın bir köşesinde vardı. Bale, hiphop, tenis, basketbol, yüzme, kickboks gibi birçok dal ilgi alanıma giriyor. Ama en çok iz bırakan kickboks oldu. Aşırı stres atıyorum ve çok eğleniyorum. Zaman buldukça sporumu ihmal etmemeye çalışıyorum. Sosyal medyayla aram çok iyi. Sahne aralarında sürekli videolar çekiyoruz. İzleyiciler tarafından beğenildiğini de görebiliyorum ve bu beni çok mutlu ediyor.” sözlerine yer verdi.