Arka Sokaklar Dizisinin Bel Kemiği Diziden Ayrılıyor! Arka Sokaklar Bu Ayrılığı Kaldıramaz

Arka Sokaklar Dizisinin Bel Kemiği Diziden Ayrılıyor! Arka Sokaklar Bu Ayrılığı Kaldıramaz

Arka Sokaklar'ın başarılı oyuncu Zafer Ergin diziye veda mı edecek? Rıza Baba ekipten ayrılma kararı aldı. Emekli olan Rıza Baba diziden ayrılacak mı? Üstelik diğer oyuncular için de yolun sonu gözüküyor. İşte Kanal D ekranlarında yayınlanan o sahne...

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Rıza Baba'nın emekli olduğu ortaya çıkıyor. Ekipten gizli bir şekilde emeklilik işlemlerini hızlandıran Rıza Baba, sürpriz yaparak artık mesleği bıraktığını açıkladı. Dolayısıyla dizideki herkes bu hamleyi şaşkınlık içerisinde izledi. Mesut Güneri'nin olmadığı toplantıda adeta her şeyi açığa çıkaran Rıza Baba için ayrılık vakti geldi çattı.

Zafer Ergin Ayrılacak mı?

Usta oyuncu Zafer Ergin, yıllardır bu projede yer alıyor. Dolayısıyla kendisinin artık farklı yapımlarda da oynayabileceği ifade edilmekte. Bu fırsatı değerlendirerek Kanal D dizisinden ayrılacağı iddia edildi. Geçmişte Kurtlar Vadisi'yle büyük bir üne sahip olduğunu söyleyebiliriz. Arka Sokaklar'da da bu ününü devam ettirdi ve üstelik daha da popüler hale geldi.

Yapımcıdan Açıklama Gelmişti

Yapımcı şirketten gelen açıklamada Rıza Baba karakterine hayat veren Zafer Ergin'in diziden ayrılmayacağı belirtilmişti. Ekipte yer almaya devam edecekti. Bu açıklama üzerinden çok uzun bir zaman geçmedi. Dolayısıyla Erler Film'in açıklaması dikkate alınacak olursa oyuncunun diziden ayrılması beklenmiyor.