Arka Sokaklar Ali’si Ayrılık Rüzgarları Gelmeye Başladı!

Arka Sokaklar Ali’si Ayrılık Rüzgarları Gelmeye Başladı!

Arka Sokaklar Ali karakteri bu bölümde zor anlar yaşıyor. Oyuncuya ait diziden ayrılma kararları alındığı iddia ediliyor detaylar haberimizde.

Arka Sokaklar Kanal D’nin vazgeçilmez dizisi olarak biliniyor. 15 yıldır kesintisiz devam eden dizide her bölümde farklı hikayelerle birlikte karşımıza çıkıyor. İzleyicilerin merakla beklediği bölümlerde yaptıkları bölümde reytinglerde üst sıralarda kalıyor. Ancak diziden gelen haberlere göre yeni bir ayrılık rüzgarı daha geldi. Dizideki Ali karakteri diziden ayrılma iddiaları atılmaya başladı.

Arka Sokaklar 19 Şubat Bölümü Özeti

Arka Sokaklar yayınlanan Cuma günü bölümünde izleyicileri merak ettiren gelişmeler yaşandı. Dizide Ali ve Pınar zor bir alanda düşüyor. Yayınlanan fragmanında Rıza Baba ve ekibiyle Muzaffer karakterinin kötü hareketlerini görerek harekete geçiyor. Bu yüzden ekip kumar oynatılan bir mekan baskın düzenleyerek harekete geçiyor.

Muzaffer Terör Şube Müdürü olarak hizmet etmektedir. Muzaffer burada yakalanmasıyla birlikte mekanı korumak adına haraç teklif ederek koruma altına almak istedi. Rıza Baba ekibi buna da müdahale ederek suçluları yakalandı. Muzaffer sorgusunda birçok şeyi itiraf da bulundu. Servet Amca ilgili itiraflarda bulunarak soruşturmanın yönünü değiştirdi.

Ali ve eşi Pınar’ın hesabına yüklü miktarda para gelindiğini öğrenildi. Servet’in göndermesiyle birlikte rüşvet kumpas olduğu anlaşıldı. Ekibi adeta bu olay şoke etti. Ali ve Pınar bu olayın çıkmasının ardından atılan iftiraya karşı Ali Pınar’ın zor durumda kalmaması için suçu kabul etti. Ali büyük bir kumpas’ın hedefi olarak dizide hareket edecek. Ancak bazı kişiler Ali karakterinin çıkarılacağı yönünde iddialarda bulundu. İlerleyen bölümlerde nasıl hareket edilecek merak ediliyor. Ali karakteri dizinin başlangıcından beri var büyük ihtimal farklı bir işleyişle durumu ciddiyetle kavrıyacaklar.

Arka Sokaklar Dizi Kadrosu

Arka sokaklar dizi kadrosu olarak Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Merve Oflaz, Oya Okar ekibiyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her geçen bölümde farklı hikayeler ve olaylara değinerek izleyicinin karşısına çıkıyor. Bölümlerinde hem tebessüm hem de ciddi olayları karşısına koymasıyla birlikte her karakterin ayrı hikayesini de ortaya koyuyor. Dizilerden farklı olarak her sezon yeni karakterleri ortaya çıkararak yeni oyuncuların da tanınmasını da sağlıyor. Her Cuma yayınlanan dizide yayınlanmasından itibaren her bölüm de reytingleri seviyesinde koruyarak dizi hayatına devam ediyor.